Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

NVP Nitra 29.-30.3. 2008

NVP Nitra
 
Pátek
Tentokrát to byl opravdu skvělý víkend. Jeli jsme tam i zpět s Kollárovými, kteří tam měli přihlášeného Pehu ( Galant z MH ). Jela s námi opravdu vydařená čtyřka. Setři Michal, Peha, Egi a borderka Tracy. Michal se ale jako obvykle nevystavoval, vzhledem k jeho malé výšce.
Když jsme přijeli, vybalili jsme si a už psi lítali po ubytovně. Ale jediní Peha s Egi se v pátek večer do hry opravdu nezapojili.
Bydleli jsme tentokrát přímo v Nitře, kousek od výstaviště.
Tracy se dokonce naučila i další povel ,,štěkej,, . Ani nevím jak, ale prostě jí to Nikol jednou jednou řekla a ona zareagovala. Také, že to skoro po celou dobu zkoušeli, jestli to nebyla jen náhoda, ale opravdu nebyla ... Zkoušeli to hlavně na ubytovně, takže tam museli mít z nás radost. A ještě zábavnější bylo, že v 1. patře ( my byli naštěstí až ve 3. )  sídlila policie .

Sobota
No a máme tu den výstavy. První co mě zaujalo, byly velké kruhy pokryté kobercem. Což bylo fajn . Byli tam jako obvykle super lidé!!
No a už jste asi zvědavi jak to vše dopadlo ... První jsme zjistili, že před Tracy jde opravdu velmi málo psů ( asi 9 ) a my měli před sebou 11 setrů. Takže Nikol měla obavu, aby si Tracy stihla vystavit sama. No a teď k setrům ... První šel Andy, kterého jsem vedla opět já, protože z dětí si Andy dělá prostě srandu! Andy dostal V1, CAC. Dále šel pod Nikolčiným vedením Peha. Pehulka dostal také V1, CAC - takže supééér !!! No a potom šla Egi. S Egi šla ještě jedna fenka. Mrzí mě to, ale Eginka dostala V2, res. CAC . Zrovna ten den se jí nechtělo běhat, takže to byla katastrofa. Egi se předvedla snad nejhůř jak uměla. No, tak doufám že příště to bude lepší ... !! 
A ještě zbývá Tracy. S Tracy nešel nikdo v kruhu, ale i tak to mohlo dopadnou jinak. Tracy se dnes pěkně předvedla a pan rozhodčí Tracy Nikol opravdu pochválil a také říkal, že Tracy je zatím jediná borderka co nedávala ocas nahoru. Takže jsme byli opravdu spokojeni!!!
S Tracy Nikol šla o nejhezčí dorost výstavy. Tam se probojovali do užšího výběru, o nejlepších 5 dorostenců.
Nikol šla dnes i na juniorhandling. Rozhodčí byla paní Linda Voláriková, která má velky úspěšnou chovatelskou stanici amerických kokršpanělů. Paní rozhodčí vybírala pečlivě, protože od každého chtěla nejméně 2 figury + ukázku zubů. To s Egi zvládli na jedničku. S Egi postoupila Nikol i do finále!! Dále ještě postoupila Terka Šubertová se svým pšeničným teriérem. s kterým se umístila na 1. místě a Nikol se umístila s Egi na suprovém 2.místě!
Tracynka byla také zapůjčena do juniorhandlingu Tomášovi Soukupovi.

Neděle
No a je tu den odjezdu. Dohodli jsme se, že se zajedem podívat do Lednice. Já s nimi minulý rok bohužel nemohla jet, tak jsem si to vynahradila.  Tentokrát s námi už ale byla i Tracy. Takže o jednoho pejska více. Bylo super, že se nám vydařilo i nádherné počasí. Udělali jsme poměrně hodně fotek, protože to tam všechno hezky kvetlo . Tracynku jsme pustili navolno, aby se trochu proběhla ( v autě potom byli všichni moc hodní, nevíte čím to bylo ? ) .
Také bylo dobrý, že jsme potkali mnoho lidí, kteří o Tracy jevili zájem. Potkali jsme i takový, kteří měli borderku s PP, ale bohužel ji s sebou neměli. To by byla teprve zábava. Ale stejně .. Bylo tam plno pejsků. Tracy také dlouho jevila zájem o labutě a kachny. Labutě na ni syčeli, tak je raději nechala být. Ale kachny by se jí líbili. Koukala na ně z můstku. No prostě to byl opět skvělý víkend s pěkným počasím!!

Anglický setr

Třída otevřená - Galant z Mešínské hájovny -
V1, CAC
Mezitřída - Iwanhoe Maxwell DAMA Krkonoše -
V1, CAC
Třída otevřená - Eglantine Leslie Leven -
V2, res. CAC


Border collie, rozhodčí : Rastislav Vojtek
Třída dorostu - Nimbl Tracy from Gasko Prim -
VN1


Fotky z Lednice :
                                   VÍCE FOTEK NAJDETE ZDE


BIS výstavy československý ovčák
TOPlist